Od velkých myšlenek k velkým firmám
My dodáme infrastrukturu, znalosti a finance, vy se postaráte o svůj projekt. Společně vytvoříme úspěšný podnik!
V jaké fázi se nachází váš projekt?
Myšlenka/MVP
Uvedení na trh
Intenzivní expanze
Transfer technologií
Prostřednictvím našeho inkubačního programu nabízíme počáteční investice ve výši až 30 000 € a 3 měsíce intenzivní práce. Náš mentorský program se skládá z místních odborníků z České republiky, kteří vám pomohou uspět na regionální úrovni; a mentorů ze Silicon Valley, kteří vám pomohou myslet globálně. Po absolvování programu můžete během prezentačního dne, kam zveme soukromé investory a investiční fondy, získat investici ve fázi „seed".

Přihlášky přijímáme do 20. 10. 2018
Máte již MVP, strategii pro uvedení na trh a přesně víte, co potřebujete k úspěchu?

Můžeme vám nabídnout přístup k našim investorům, v případě potřeby počáteční investice ve výši až 30 000 eur, a osobní přístup od našich mentorů z Evropy a ze Silicon Valley.
Jste připraveni vyrazit mimo Česko?

Máme širokou síť investičních fondů a korporací, mentorů s globálními zkušenostmi a odborníků z různých odvětví.
Řekněte nám o svém projektu víc a my vám rádi pomůžeme na cestě k úspěchu.
Organizujeme transfer technologií ze zemí SNS do EU

Naši investoři a partneři mají jedinečný přístup k projektům ze zemí SNS.
Pomáháme startupům se všem právními záležitostmi, aby mohli svůj tým a projekt přesunout do EU a mohli se tak ucházet o investice od potenciálních partnerů.
Proč se přidat k nám?
Řekni mi, kdo jsou tví přátelé, a já ti řeknu, kdo jsi ty.
Spolupracujeme s velkými zkušenými partnery, abychom odhalili nejslibnější startupy s globálním potenciálem.
Silicon Valley in your pocket je celosvětový projekt, který se snaží změnit ekosystémy startupů v různých zemích. Řeší velmi prostý problém: nemáte-li dostatek financí, abyste dosáhli na zkušenosti a peníze ze Silicon Valley, Silicon Valley přijde za vámi.

V inkubačním programu společnosti ITACA poskytujeme startupům přístup k místním mentorům (aby uspěly na regionální úrovni) a ke globálním mentorům ze Silicon Valley (aby si udržely globální vizi).
1
IBM je celosvětová společnost se špičkovými technologiemi a talentovanými pracovníky. Podnikatelský inkubátor ITACA je součástí iniciativy společnosti IBM v České republice – startupového klubu AI.
Společnost IBM je technologickým partnerem inkubačního programu ITACA, kde poskytuje své technologické a podnikatelské know-how. Díky této spolupráci můžeme našim startupům nabídnout výhody používání cloudových řešení od IBM.
2
Czech Startups je oddělení startupů vládní agentury CzechInvest zodpovědné za umožnění vstupu investorů do České republiky.

Oddělení Czech Startups nabízí různé startupové programy, zajišťuje přístup k mentorům, poskytuje podporu pro startupy, které se účastní světových startupových veletrhů, a propojuje české startupy s investory z celého světa.

Podnikatelský inkubátor ITACA je zástupcem programu Czech Startups pro oblast SNS a propaguje v tomto regionu český ekosystém startupů.
3
Seedstars je největší startupová soutěž v rozvíjejících se trzích na světě, která hledá nejlepší startupy v rané fázi rozvoje ve více než 70 zemích z oblastí Středního východu a Severní Afriky, Latinské Ameriky, Asie, Afriky a Střední a Východní Evropy.
Podnikatelský inkubátor ITACA, jako ambasador soutěže Seedstars pro Českou republiku každoročně organizuje českou fázi soutěže Seedstars za dlouhodobé podpory společností Microsoft, StartupYard, Credo Ventures a dalších. Vybereme nejlepší český startup a pozveme jej na celosvětový summit Global Seedstars ve Švýcarsku, kde má šanci vyhrát investice v hodnotě až 1 milion dolarů.
Podnikatelský inkubátor ITACA má přístup k široké síti partnerů a ambasadorů společnosti Seedstars z více než 70 zemí, díky čemuž může přístup na tyto trhy nabídnout i našim startupům.
4
Projekt World Alliance for Efficient Solutions byl vytvořen v rámci iniciativy společnosti Solar Impulse Foundation v návaznosti na úspěšný první let solárního letadla kolem světa a má za cíl sdružovat hlavní hráče v oblasti udržitelnosti a čistých technologií a propagovat zisková řešení ochrany životního prostředí.

Aby projekt World Alliance for Efficient Solutions dosáhl mise společnosti Solar Impulse Foundation, pracuje na propojení hlavních hráčů včetně startupů, firem, neziskových organizací a investorů, kteří se podílí na vývoji, financování a propagaci využívání čistých a ziskových řešení.

Společnost ITACA a projekt World Alliance navázaly spolupráci v rámci regionálních a mezinárodních iniciativ s cílem zvýšit svůj dopad a podpořit synergie v oblasti čistých, chytrých a energeticky efektivních technologií.
5
CleanTech
MedTech
FinTech
Cyber Security
BlockChain
AI
Big Data
Cloud
Jaké je naše zaměření
Definované, ale neomezené
Některé z našich projektů
Chcete nám ukázat svůj projekt?
Vážíme si vaší důvěry a děkujeme za vaši ochotu poslat nám informace o vašem projektu. Ujišťujeme vás, že budou použity pouze pro interní diskuzi a vyhodnocení. Poté vás s radostí pozveme na schůzku.
Přidat soubor
*Kliknutím na tlačítko vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a se zásadami ochrany osobních údajů
Náš tým
Tomas Nielsen
Majitel právnické firmy NIELSEN MEINL se zaměřením na technologie, média, telekomunikace, lékárny, zdravotnictví, firemní transakce a firemní právo

Evgeny Frolov
Ambasador mezinárodní soutěže startupů Seedstars pro Českou republiku. Majitel coworkingového centra Křižovatka. Vedoucí rozvoje podniků ve společnosti ITACA

Ing. Zdenek Rybar
Ing. Zdeněk Rybář byl dlouholetým poradcem náměstka ministra životního prostředí, vedl tým honorárních poradců předsedy vlády a v současné době je předsedou vědecké rady výzkumného ústavu CVEVL.
Alexander Slesarenko, Ph.D.
Člen rady několika společností, bývalý vrchní ředitel společnosti BDO Unicorn Consulting Russia. Provozní ředitel v ITACA
Kontakty:
Adresa: Poděbradská 88/55, 198 00
Praha 9-Hloubětín
E-mail: projects@itaca.cz
E-mail: info@itaca.cz
Made on
Tilda