Od myšlenky k realitě
Od myšlenky k realitě
CleanTech
MedTech
FinTech
Cyber Security
BlockChain
AI
Big Data
Cloud
Jaké je naše zaměření
Definované, ale neomezené
Snažíme se pomáhat startupům ve všech fázích jejich existence. Naše hlavní zaměření je na projekty v rané fázi rozvoje s globální perspektivou, na fázi, kdy startupy potřebují největší podporu, jelikož téměř nikdo zde není ochoten riskovat. My však pevně věříme v to, že někdo riskovat musí a od začátku hledáme diamanty.
Pokud vám budeme moci nabídnout nějakou hodnotu i v pozdějších fázích, rádi vám pomůžeme: propojit vás s ideálním investorem či fondem, využít podpory, kterou vám mohou firmy poskytnout, představit vás potenciálním zákazníkům nebo najít potenciální partnery na jiných trzích.
Náš svět potřebuje nápady a realizaci.
Prostřednictvím našeho inkubačního programu nabízíme počáteční investice ve výši až 30 000 eur (20 000 eur v hotovosti) a 3 měsíce intenzivní práce. Na oplátku nám poskytnete 10% podíl ve společnosti (to znamená, že všechny firmy, které projdou naším programem, oceňujeme na 300 000 eur). Náš mentorský program se skládá z místních odborníků z České republiky, kteří vám pomohou uspět na regionální úrovni; a dáme vám přístup k mentorům přímo ze Silicon Valley, kteří vám pomohou myslet globálně. Na konci programu organizujeme prezentační den a pomůže vám získat finance ve fázi „seed".
Myšlenka/MVP
První měsíc
Budete úzce spolupracovat s našimi mentory, kteří vám pomohou identifikovat nejlepší podnikatelský model a formulovat váš produkt.
Druhý měsíc
Budete mít k dispozici dva mentory, se kterými budete tvrdě pracovat během dalšího období. Během tohoto měsíce bude vaším hlavním cílem vytvořit podnikatelský plán a získat odezvu z trhu
Třetí měsíc
Intenzivní školení prezentačních a prodejních dovedností. Příprava na prezentační den.
Prezentační den
We invite early-stage startups. You need to have at least a pitch deck, financial projection and one-pager. Better if you already have an MVP or know how to build it.
Zveme startupy v rané fázi rozvoje. Musíte mít alespoň stručnou prezentaci, finanční plán a one-pager. Ideálně byste měli mít MVP nebo vědět, jak ho vytvořit.
Běžná struktura programu:
Uvedení na trh
Máte MVP? Máte detailní podnikatelský plán a přesně víte, co potřebujete, abyste se posunuli dál?
Nabízíme členství v našem investičním klubu (v případě potřeby počáteční investice ve výši až 30 000 eur) a osobní přístup od našich mentorů z Evropy a ze Silicon Valley po dobu tří měsíců
Máme širokou síť investičních fondů z Evropy a USA a dobrý přístup k různým korporacím a více než 70 trhům prostřednictvím našich partnerů.
Intenzivní expanze
Máte už nějaký úspěch na domácím trhu a hledáte příležitost vstoupit na další trhy? Hledáte správného partnera?
Máme širokou síť investičních fondů z Evropy a USA a dobrý přístup k různým korporacím a více než 70 trhům prostřednictvím našich partnerů.
Vážíme si vaší důvěry a děkujeme za vaši ochotu poslat nám informace o vašem projektu. Ujišťujeme vás, že budou použity pouze pro interní diskuzi a vyhodnocení. Poté vás s radostí pozveme na schůzku.
Přidat soubor
*Kliknutím na tlačítko vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a se zásadami ochrany osobních údajů
Made on
Tilda