Od myšlenky k realitě
Od myšlenky k realitě
CleanTech
MedTech
FinTech
Cyber Security
BlockChain
AI
Big Data
Cloud
Jaké je naše zaměření
Definované, ale neomezené
Snažíme se pomáhat startupům ve všech fázích jejich existence. Naše hlavní zaměření je na projekty v rané fázi rozvoje s globální perspektivou, na fázi, kdy startupy potřebují největší podporu, jelikož téměř nikdo zde není ochoten riskovat. My však pevně věříme v to, že někdo riskovat musí a od začátku hledáme diamanty.
Pokud vám budeme moci nabídnout nějakou hodnotu i v pozdějších fázích, rádi vám pomůžeme: propojit vás s ideálním investorem či fondem, využít podpory, kterou vám mohou firmy poskytnout, představit vás potenciálním zákazníkům nebo najít potenciální partnery na jiných trzích.
Náš svět potřebuje nápady a realizaci.
Ve spolupráci s inovačním centrem DEX začneme novou dávku 1. dubna 2019. Nabízíme 6 týdnů intenzivní práce prostřednictvím našeho inkubačního programu a DemoDay na konci programu
Idea/MVP
Uvedení na trh
Máte MVP? Máte detailní podnikatelský plán a přesně víte, co potřebujete, abyste se posunuli dál?
Nabízíme členství v našem investičním klubu (v případě potřeby počáteční investice ve výši až 30 000 eur) a osobní přístup od našich mentorů z Evropy a ze Silicon Valley po dobu tří měsíců
Máme širokou síť investičních fondů z Evropy a USA a dobrý přístup k různým korporacím a více než 70 trhům prostřednictvím našich partnerů.
Intenzivní expanze
Máte už nějaký úspěch na domácím trhu a hledáte příležitost vstoupit na další trhy? Hledáte správného partnera?
Máme širokou síť investičních fondů z Evropy a USA a dobrý přístup k různým korporacím a více než 70 trhům prostřednictvím našich partnerů.
Vážíme si vaší důvěry a děkujeme za vaši ochotu poslat nám informace o vašem projektu. Ujišťujeme vás, že budou použity pouze pro interní diskuzi a vyhodnocení. Poté vás s radostí pozveme na schůzku.
Přidat soubor
*Kliknutím na tlačítko vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a se zásadami ochrany osobních údajů
Made on
Tilda