Pro mentory a partnery
Pro mentory a partnery
Mentoři a partneři hrají klíčovou roli při volbě správné cesty startupu k úspěchu. Naši síť mentorů neustále rozšiřujeme a snažíme se najít nejlepší trenéry pro naše budoucí šampióny
StartupYard je dobře známým akcelerátorem v oblasti Střední a Východní Evropy. Jeho inkubované startupy dosahují vysoké míry úspěšnosti a může se pyšnit velmi zajímavým portfoliem firem.

ITACA ve spolupráci se společností StartupYard pomáhá startupům v rané fázi rozvoje a zapojuje odborníky a mentory z řad StartupYard, aby ITACA mohla nabídnout co nejlepší program.
IBM je celosvětová společnost se špičkovými technologiemi a talentovanými pracovníky. Podnikatelský inkubátor ITACA je součástí iniciativy společnosti IBM v České republice – startupového klubu AI.
Společnost IBM je technologickým partnerem inkubačního programu ITACA, kde poskytuje své technologické a podnikatelské know-how. Díky této spolupráci můžeme našim startupům nabídnout výhody používání cloudových řešení od IBM.
Silicon Valley in your pocket je celosvětový projekt, který se snaží změnit ekosystémy startupů v různých zemích. Řeší velmi prostý problém: nemáte-li dostatek financí, abyste dosáhli na zkušenosti a peníze ze Silicon Valley, Silicon Valley přijde za vámi.

V inkubačním programu společnosti ITACA poskytujeme startupům přístup k místním mentorům (aby uspěly na regionální úrovni) a ke globálním mentorům ze Silicon Valley (aby si udržely globální vizi).
Někteří z našich mentorů
Antonio Nasuto
Ředitel komerčních prodejů pro Střední a Východní Evropu, IBM

S téměř 30 lety pracovních zkušeností ve společnosti IBM je Antonio skvělým prodejním stratégem a může vám pomoci zvolit správný přístup ke korporacím
Andrej Subbotin
Zakladatel a výkonný ředitel skupiny Ritchy Group (FMCG). Ta byla založena v roce 2009 a její mezinárodní tým tvoří přes 200 odborníků z celého světa. Ritchy má 2 výrobní místa a 4 distribuční centra. Její produkty jsou prodávány a milovány ve více než 85 zemích.
Alena Huberova
Komunikační stratéžka, trenérka a řečnice v projektu TEDx

Pracuje s jednotlivými a korporátními klienty z celé Evropy. Také zastává roli mentorky startupů, kterým pomáhá navrhovat a představovat vítězné podnikatelské prezentace.
Ruslan Oripov
Zkušenosti s rozvojem podniků a prodejem. Byl fundrisingovým poradcem (fáze seed / series A) v několika €startupech v oblastech fintech, kryptoměn a životního stylu. Spolupracoval s: RUNA Capital; ALLVP; e.bricks Ventures; Social Discovery Ventures Russia/USA; Holtzbrinck Ventures Germany; TA Ventures Ukraine; Almaz Capital; Sistema Venture Capital | JSFC Sistema; VTB Capital Russia atd.

Sean Patterson
Sean Patterson působí jako spoluzakladatel a strategický vedoucí společnosti EDP Capital, kde propojuje dobré startupy se skvělými investory, a ve společnosti Euro Digital Partners, digitální agentuře, která pomáhá startupům a projektům ICO. Kromě svých rolí řečníka a moderátora nedávno zastával roli mluvčího/CMO společnosti Worldcore, bankovní alternativě se sídlem v České republice, která nedávno uvedla vlastní ICO
Ira Rubbenstein
Mezinárodní finančník se zaměřením na alternativní zdroje energie a čisté technologie – v tomto oboru se pohybuje již od roku 1990 a poskytuje poradenství, konzultace, financování a bankovní služby soukromě vlastněným i veřejně obchodovatelný firmám. Washington, D.C., and Prague, CZ. Specializace: Poradenství a financování firem a projektů v oblasti alternativních zdrojů energie a čistých technologií na mezinárodní úrovni.

Další partneři
Chcete se stát naším mentorem?
*Kliknutím na tlačítko vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a se zásadami ochrany osobních údajů
Made on
Tilda